DÜĞÜN
Hem romantik bir evlilik teklifi, hem de unutulmayacak bir düğün için belki de dünyanın en özel noktalarından biridir ZIGO'S Hotel. Doğal Dokusu ve mimarisiyle her köşesinde ayrı bir fotoğraf albümü çıkabilecek ZIGO'S Hotel, düğün ve özel davetler için hem konaklama hem event organizasyonu yaparken, süsleme ve dekorasyon ile ilgili styling desteği de sunar.

DÜĞÜN

Hem romantik bir evlilik teklifi, hem de unutulmayacak bir düğün için belki de dünyanın en özel noktalarından biridir ZIGO’S Hotel. Doğal Dokusu ve mimarisiyle her köşesinde ayrı bir fotoğraf albümü çıkabilecek ZIGO’S Hotel, düğün ve özel davetler için hem konaklama hem event organizasyonu yaparken, süsleme ve dekorasyon ile ilgili styling desteği de sunar.

TOPLANTI
ZIGO'S Hotel, kurumsal toplantılar, seminerler ve eğitimler için de yoğun konsantrasyona yönelik özel alanlar, bireyler arası iletişim için gereken sosyal mekanlar ve ortak çalışma mekanları sunar. İş ve dinlenme odaklı bir mola, kendini geliştirme ve yenileme için bir araya gelme gibi amaçlar için ZIGO'S Hotel, mükemmel bir alternatiftir.

TOPLANTI

ZIGO’S Hotel, kurumsal toplantılar, seminerler ve eğitimler için de yoğun konsantrasyona yönelik özel alanlar, bireyler arası iletişim için gereken sosyal mekanlar ve ortak çalışma mekanları sunar. İş ve dinlenme odaklı bir mola, kendini geliştirme ve yenileme için bir araya gelme gibi amaçlar için ZIGO’S Hotel, mükemmel bir alternatiftir.